contact contact
0
Winkelwagen Close
Geen producten in uw winkelmand

CBOX Team

Faye Bakker
Marketing - CBOX Group
fbakker@cboxcontainers.com +31 (0)20 2161 210
Rutger Noorlander
General Manager - CBOX Netherlands
rnoorlander@cboxcontainers.com +31 (0)20 2161 207
Miquel Tjong A Hung
Sales & Rental Manager
mtjong@cboxcontainers.com +31 (0)20 2161 204
Andre Pater
Sales & Rental Manager
apater@cboxcontainers.com +31 (0)223 763 933
Eliana Simoes
International Sales & Rental Manager
esimoes@cboxcontainers.com +31 (0)20 2161 214
Ralph Bitter
Sales & Rentals Manager
rbitter@cboxcontainers.com +31 (0)20 2161 210
Jesse Joosten
Sales & Rental Manager
jjoosten@cboxcontainers.com +31 (0)20 2161 208
Desmond Baijer
Sales & Rentals Manager
dbaaijer@cboxcontainers.com +31 (0)20 2161 203
Marco da Cunha
Int. Operations Manager
mdacunha@cboxcontainers.com +31 (0)20 2161 212
Tim van Hellenberg Hubar
Junior Financial Controller
thellenberg@cboxcontainers.com +31 (0)20 2161 213